Write For Us

Yalan 4. Bölüm 2. Fragmanı | Melike parçaları birleştiriyor ve büyük yalanı ortaya çıkarıyor!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
15 İzlenme
Published
Yalan 4. Bölüm Fragmanı - 2 yayınlandı! Melike parçaları birleştiriyor ve büyük yalanı ortaya çıkarıyor!

Melike, olan biten her şeyden şüphe duymaya başlamıştır. Kafası çok karışıktır. Hazal'ın söylemleri, Duru'nun doğum lekesi şüphesini daha da artırır. Söyledikleri korkunç yalanın ortaya çıkacağından korkan Berrin ve Hülya ise çaresiz haldedir. Melike sonunda dayanamaz ve Berrin'in suratına düşüncelerini haykırır. Duru ne tepki verecek?

Yalan yeni bölümüyle 24 Haziran Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Kocasının katili olmakla suçlanan Melike, yirmi yıl sonra hapisten çıkar. Yıllarca hasret kaldığı kızına kavuşmaktan başka derdi olmayan Melike, dışarıda kendisini yalanlarla örülü bir dünyanın beklediğinden habersizdir. Melike’yi bekleyen yalnız yalanlar değildir, kocasının kin dolu ailesi de intikam almak için gün saymaktadır. Melike yeni hayatının daha en başında mücadele etmek zorunda kalırken, en büyük savaşını kızı Hazal’la yakınlık kurabilmek için verecektir.

Ancak bu hiç de kolay olmaz. Çünkü Hazal, Melike’nin gerçek kızı değildir. Hazal, Hülya ve Cengiz’den Melike’nin kızı hakkındaki büyük sırrı öğrendikten sonra hemen harekete geçer. Berrin Aksoy ve onun kızı Duru Aksoy’la da yolları da bu sayede kesişir. Hazal’dan kolayca kurtulabileceğini sanan Berrin çok yanılmıştır. Berrin, Hazal’dan kurtulayım derken öyle bir hata yapar ki Melike ve Duru’yu da olayların içine çekmiş olur. Artık tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.

YouTube Kanalımıza Abone Olun:
➤ https://www.youtube.com/user/kanald?sub_confirmation=1

Kanal D Canlı Yayın:
➤ https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Kanal D Yayın Akışı:
➤ https://www.kanald.com.tr/yayin-akisi

#yalan #aslıhangüner #eylültumbar
Kategori
TV Kanalı
Etiketler
Kanal D, Kanald, Aslıhan Güner
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.