Yaralı Kuşlar 3. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
33 İzlenme
Yaralı Kuşlar 3. Bölüm Fragmanı yayında! Ömer, Levent'in kollarında astım krizi geçirip fenalaşıyor!

Meryem, Ömer'i bıraktığı yerde bulamayınca panikler. Ömer ise Levent'le karşılaşır ve korkudan astım krizi geçirir. Ulviye ve Levent küçük çocuğu hastaneye götürürler. Levent, kriz halindeki Ömer’i arabaya bindirirken Meryem görür. Tekin, Ömer'in bulunamamasına zaman geçtikçe daha çok sinirlenir. Ömer'in bulunması için her yere haber verir. Meryem büyük bir mücadele sonrası Ömer'i bulur.

Diğer yandan Tekin'in hastaneye yolladığı Doğan ve Durmuş da Ömer'in peşindedir. Meryem'in Ömer'i gördüğü esnada Durmuş ve Doğan arabayla yaklaşıp Ömer'i Meryem'in elinden zorla alarak kaçırır. 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45'te Kanal D'de!

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D'de ekrana gelecek.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…

Hazır mısınız?


Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya
Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.