Write For Us

Yaralı Kuşlar 5. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
68 İzlenme
Published
Yaralı Kuşlar 5. Bölüm Fragmanı yayında! Ömer, konaktan kaçmayı başarıyor!

Meryem, Ömer'i almak için gittiği konaktan yalnız ayrılır. Fakat Ömer, ablasına kaçacağının sinyallerini verir. Aslı'yı saklambaç oynama bahanesiyle oyalar ve konaktan kaçmayı başarır. Ömer'e kaçabilmesi için Hülya yardımcı olur, çünkü Ömer'in konakta kalmasını istemez. Ömer'in kaçtığını anlayan Ulviye, panikler. Ulviye, daha sonra Ömer'i konağa götürmek için Meryem'le konuşmaya gider. Meryem, ise Ömer'i bir şartla geri verecektir. Tekin'in, Ömer'in peşini bırakması için istediği parayı Ulviye'nin vermesi şartıyla zor da olsa kardeşini geri verecektir. Ömer, bu duruma nasıl tepki verecek? Meryem, canından çok sevdiği kardeşinden nasıl ayrılacak?

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D'de ekrana gelecek.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…

Hazır mısınız?

  

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı
Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.