Write For Us

Yaralı Kuşlar 59. Bölüm Fragmanı

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
60 İzlenme
Published
Yaralı Kuşlar 59. Bölüm Fragmanı yayında! Levent, Meryem'in nereye gittiğini bulabilecek mi?

Meryem'in konaktan ayrılışı Levent'i derinden yaralıyor. Genç kız kimsenin kendisi için zarar görmemesi için konaktan ayrılmaya karar veriyor. Melis ise Levent'e Meryem'in Antalya'ya gittiğine dair yalan söylüyor. Ayşe'ye ulaşamayan Cemil, en sonunda Safiye'nin sert tavrıyla karşılaşıyor. Doğan ise büyük bir çıkmaza giren Ayşe'yle evlenmek istediğini söylüyor. Levent, Meryem'in nereye gittiğini öğrenebilecek mi? Ayşe ve Doğan evlenecek mi? Cemil Ayşen'nin hata yapmasına engel olabilecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45'te Kanal D'de

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D'de ekrana gelecek.

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır.

Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur),
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.