Write For Us

Zalim İstanbul 13. Bölüm Fragmanı - 2

Yükleniyor...
Google Rank
70 İzlenme
Published
Zalim İstanbul 13. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Cenk ve Cemre'nin planı ne?

Cemre, Nedim'e yardım edemediği için oldukça üzgündür. Çok fazla çaresi kalmadığını düşünür. Bu konuda yardım isteyebileceği tek kişinin Cenk olduğuna karar verir. Cenk'e durumu anlatır. Cenk zaten Nedim ile ilgili vicdan azabı çekmektedir.

Ceren ise Cenk'e duyduğu tutku yüzünden çılgına döner. Cemre ile olmasını kaldıramaz. Bu durumu değiştirmek için elinden gelen herşeyi yapar. Fakat Cenk'in yanıtı bu sefer canını çok yakar.

Olaylar olurken Şeniz ve Agah arasında da soğuk rüzgarlar esmektedir.

Cenk bir plan yapar ve Cemre'ye başka çarelerinin olmadığını söyler. Herkesi şok edecek bu plan ne?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #zalimistanbulceren #zalimistanbulcemre #zalimistanbulcenk #zalimistanbulnedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.