Write For Us

2021'de Kimler Geldi Kimler Geçti "Sadi" | Kırmızı Oda

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
92 İzlenme
Published
Delikanlı Sadi (Erkan Petekkaya), küçük yaşta annesini kaybettikten sonra sokaklarda yaşamaya mecbur kalmıştır. Tek başına çıktığı bu yolda karşısına Miço Mehmet çıkınca birlikte bir hayat kurmaya karar verirler. Hayatlarında her şey yolunda gider karşılarına sokakları parselleyip, çocukları çalıştırarak paralarına el koyan Abdullah çıkar. Sonrasında hayatları felakete dönen Sadi ve Miço defalarca kaçma planı yapsalar da başarılı olamazlar. Bu bataklıktan onları çıkaransa ekibe en son katılan Cemre olacaktır.

Cemre'yi kaybettikten sonra Miço'yla yolları ayrılan Sadi ömrünün geri kalanını onu bekleyerek geçirirken hayatını değiştiren kişi Hamdi Baba ve onun kız kardeşi Azra olacaktır.

Kırmızı Oda Youtube Kanalına Abone Olun : https://shorturl.at/hrvRW

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

Instagram : https://www.instagram.com/kirmizioda.dizi/
Facebook: https://bit.ly/33gNq65

#KırmızıOda #BinnurKaya #TümHikaye #Tv8 #OGM
Kategori
TV Serisi
Etiketler
tv8, OGM Medya, Kırmızı Oda
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.