Write For Us

2022 Yeni Skoda Fabia Detaylı Görseller | Yeni Fabia Daha Olgun, Şık ve Kaliteli!

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
111 İzlenme
Published
ŠKODA FABIA'nın piyasaya sürülmesinden yirmi iki yıl sonra, Çek otomobil üreticisi popüler küçük otomobilinin dördüncü neslini sıraya koyuyor. Artık Volkswagen Grubu'nun modüler MQB-A0 platformuna dayanıyor ve segmentindeki en geniş otomobil, daha fazla gelişmiş konfor özellikleri ve çok sayıda gelişmiş güvenlik ve yardım sistemi sunuyor. Paranın karşılığı, yüksek düzeyde işlevsellik ve çok sayıda Simply Clever özelliği gibi klasik ve çekici marka nitelikleri, yeni FABIA'yı gerçek bir ŠKODA yapıyor.

ŠKODA FABIA ilk kez, iç mekanı daha da büyütmeyi mümkün kılan Volkswagen Group'un modüler MQB-A0 platformuna dayanıyor. Şimdi 4.108 mm ile dört metre sınırını aşan yeni FABIA, selefinden önemli ölçüde daha uzun. 330 l'de zaten segmentin en büyüğü olan bagaj, 380 litreye ek 50 litre kazandı. MQB-A0'ı temel alan yeni FABIA artık daha önce daha yüksek seviyeli araçlar için ayrılmış birçok yardım sistemine de sahip. Daha sert gövde ile birlikte, küçük araba mükemmel aktif ve pasif güvenlik sunar.

Duygusal tasarım, sınıfının en iyisi aerodinamik ve 900 km'den fazla menzil

Duygusal tasarımı ve kendinden emin orantıları yeni ŠKODA FABIA'yı çok çekici kılıyor. Jilet gibi keskin farlar, modern LED teknolojisine ve kristal yapılara sahip arka lambalar, dinamik görünümünü vurguluyor. Yeniden tasarlanan iç mekanda, bağımsız bir merkezi ekrana sahip simetrik bir gösterge paneli, isteğe bağlı bir dijital gösterge paneli ve yatay dekoratif şeritler bulunur. Pazar lansmanından itibaren Aktif, Hırs ve Stil donanım seviyeleri mevcut olacak. Sportif MONTE CARLO varyantı daha sonra gelecek. Volkswagen Group'un mevcut EVO neslinden beş benzinli motor, 48 kW (65 PS) ile 110 kW (150 PS) arasında değişen güç çıkışları sağlıyor. 0.28 sürtünme katsayısı (cd) ile FABIA, segmentindeki en aerodinamik otomobil, bu - isteğe bağlı 50 litrelik bir yakıt deposu ile birlikte - WLTP döngüsünde 900 km'den fazla menzile izin verir. Beş yeni Simply Clever özelliği Skoda'nın galasını kutluyor.
Kategori
Otomobil
Etiketler
Yeni fabia, 2022 fabia, 2022 skoda fabia
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.