Write For Us

3'te 3 Tarih 31. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
100 İzlenme
Published
3'te 3 Tarih’in 31. bölümünde yarışmacılar; tarih yüksek lisans öğrencisi Serhat Bağator, insan kaynakları uzman yardımcısı Selin Sıla Özdil, deniz ulaştırma ve işletme mezunu Onur Samet Özdemir, sosyal hizmetler mezunu Aslı Akdoğan, üniversite öğrencisi Gökhan Eker ve beden eğitmeni Ali Köktürk.
3’te 3 Tarih Perşembe akşamları 20’:00de #TRT1'de. #3te3tarih
Pelin Çift’ın sunumu ve Prof. Dr. Tufan Gündüz’ün yorumlarıyla, tarih temalı bilgi yarışması 3’te 3 Tarih’te, kendi tarihimizin yanı sıra dünya tarihine de yer veriyor. Yarışmacılar 15 adet dört seçenekli soruyu cevaplıyor ve 15 soruyu doğru yanıtlamaya başaran yarışmacı büyük ödüle kavuşuyor! Sorular 3er soru gruplarla cevaplayan yarışmacılar, ihtiyaç halinde Tufan Hoca’ya başvurup 3 farklı jokerlerin birini kullanarak (cevap şıklarından ikisini eleme, doğru cevap ile ilgili ipucu verme ve soru değiştirme)Tufan Hocadan yardım alabiliyor.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yarışma bilgilendirme ve başvuru adresi için:
3'te 3 Tarih’in tüm bölümleri için…
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.