Write For Us

Asla Yemeyin! Sizi Öldürebilecek Yasaklanmış 20 Tehlikeli Şeker!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
37 İzlenme
Published
Asla Yemeyin! Sizi Öldürebilecek Yasaklanmış 20 Tehlikeli Şeker!


Mısır şekeri

Mısır şekeri bayramların favorisi olabilir, ancak gerçekte neyden yapıldığını öğrendiğinizde, bayramlar için başka bir şey almak isteyebilirsiniz. Mısır şekeri birçok bileşenden oluşur. Bazıları şeker, bal, tuz, susam yağı gibi bilinen şeyler ancak bu listede oldukça fazla sayıda yabancı içerik de vardır. Örneğin, aslında kemik ve deri gibi çeşitli hayvan parçalarından yapılan jelatin içerir, bu da ürünün vegan olmadığı anlamına gelir. Ayrıca dışının pürüzsüz ve parlak olduğunu fark etmişsinizdir; bunun nedeni aslında çoğunlukla Asya'da bulunan lak böceklerinin salgısından yapılan lak reçinesi ile kaplanmış olmasıdır.
Şekerler Sarı 5, Sarı 6 ve Kırmızı 3 gibi yapay boyalarla doludur. 19 parçalık bir pakette, tüm bu garip bileşenlerle birlikte 28 g şeker yemiş olursunuz. Mısır şekeri besleyici olmaktan uzaktır ve belki de adını sebzeden aldığı için olsa gerek bu gerçek insanlarda hayal kırıklığı yaratmaktadır. Belki de hayvan kemiği yeme riskini göze almamak ve bu yıl mısır şekerini es geçmek en iyisi olabilir.

Şeker Sigaralar

Hepimiz gerçek sigaranın vücudumuz için ne kadar zararlı olduğunu biliyoruz, ancak şeker sigaralar da sağlık açısından sıcak bir konudur. Şeker sigaralar ilk olarak 19. yüzyılda piyasaya çıktı. Bu şeker parçaları sakız, kireçli şeker veya çikolatadan yapılıyordu ve paketiyle beraber gerçek bir sigara gibi görünecek şekilde üretiliyordu. Hatta bazılarının içine pudra şekeri koyup üflendiğinde şeker sigaradan duman çıkıyormuş gibi görünmesini sağlayacak kadar ileri gittiler. Oldukça korkutucu olduğunu söyleyebiliriz. Bu şekerleri sigaraya benzetmek için harcanan onca zaman ve çaba geri tepti. Pek çok kişi şeker sigaraların çocukları duyarsızlaştırdığına ve büyüdüklerinde onları sigara içmeye teşvik ettiğine kanaat getirdi. Şeker sigaralar sigara içmeyi eğlenceli bir şeymiş gibi gösteriyordu, oysa sigara içmek son derece zararlıdır ve tadı hiç de şekere benzememektedir. Bu nedenle şeker sigaralar daha sonra birçok ülkede yasaklandı. Öncesinde tütün şirketleri şeker sigaraların kendi logolarını kullanmalarına izin veriyor ve hatta onlara logonun kopyalarını gönderiyordu. Tütün şirketlerinin sigarayı çocuklar için cazip hale getirmeye çalıştığı açık olduğundan, bu durum büyük tepkilere neden oldu. Umarız hiçbir çocuk sigarayı bu şekerler yüzünden sempatik bulup başlamamıştır.


Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.