Write For Us

Barca, Profesörün eline düşüyor! Muhteşem İkili 10. Bölüm

Yükleniyor...
64 İzlenme
Published
Muhteşem İkili 10. Bölümde Barca, MKC'nin intikamını almak isteği ile yola çıktığı sırada hiç istemediği kötü bir olay yaşıyor!

Barca, MKC'nin vurulma olayı sonrasınsa ortağını koruyamamanın verdiği iç sıkıntısıyla yaşamak zorunda kalır. Onun intikamını almak için harekete geçmeye karar verir. İlk hedef olarak MKC'yi vuran Tayfun'un peşine düşer. Ona ulaşsa da öldüremez; çünkü, gizli bir göz Barca'nın tüm hareketini biliyor gibidir ve ona engel olur. Barca, Tayfun'dan daha büyük bir yapılanmanın olduğunu çözer. Tek yapması gereken bu yapının en tepesinde olan kişidir. Tayfun, onun (Profesör) perde arkasından yapıyı yönettiğini söyler. Bunun üzerine kendisini hem polis teşkilatından, hem de suç şebekesinden uzak tutmaya çalışır. Şebekeye ne kadar yaklaşsa her adımını bilen bir durum ortaya çıkar. Sonunda da Profesör'ün eline düşmekten kurtulamaz...

Instagram: https://www.instagram.com/muhtesemikilidizi/?hl=tr
Facebook: https://www.facebook.com/muhtesem2lidizi
Twitter: https://twitter.com/muhtesem2lidizi

HİKAYE VE KÜNYE:
Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.
İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Yapım: TMC
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: Barış Erçetin
Senaryo: Emre Özdur, Başar Başaran
Uygulayıcı Yapımcı: Engin Sarıal
Müzik: Seçil Akın, Müziklab
Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Tunç
Sanat Yönetmeni: Burhan Türk
2.Yönetmen: Cihan Vural
Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Mahir Günşiray (Profesör), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Şive Şenözen (Ahsen), Bora Koçak (Melih), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Su Demirel (Yasemin), Fuat Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.