Write For Us

Bir Defteri Daha Kapattık | Doğduğun Ev Kaderindir

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
29 İzlenme
Published
Zeynep ve ailesi Mehdi'nin evinden taşınıyorlar. YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIM
Doğduğun Ev Kaderindir 5. Bölüm: https://youtu.be/sXVyLYxjmlk

“GERÇEK BİR HAYAT HİKAYESİ”

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümde Kibrit'in yurda verilmesi herkesi kahrediyor. Mehdi Kibrit'i kurtarmak için çabalıyor. Zeynep de Kibrit için bir şeyler yapmak isterken Mehdi, Zeynep'e "Gitme, kal!" diyor.

Zeynep, yaşadıklarının etkisiyle radikal kararlar alır. Hayat bundan sonra ne kendisi ne de anne ve babası için aynı kalacaktır.

Mehdi’nin aklı çocuklarındadır. Kibrit de en az Mehdi kadar zor durumdadır. Kavuşmak için türlü engelleri aşmaları gerekmektedir.

Nuh’un, Mehdi ve Zeynep’i bir araya getirmek için bazı planları vardır. Ancak attığı adımlar, onu daha büyük bir sürprize yaklaştırır.

Zeynep ve Mehdi, yeniden bir yol ayrımındadırlar. Sonunda aşk mı, yoksa ayrılık mı galip gelecektir?

“Doğduğun ev kaderinmiş.
Kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş”

Zeynep, yoksulluk içinde bir evde doğmuştur, ancak imkansızlıklar nedeniyle Sakine annesi onu gündelikçi olarak çalıştığı evin sahibi Nermin Hanım’a vermiştir. Zeynep her imkân önüne serilerek bu evde büyümüştür. Üniversite mezuniyetine kadar gerçek ailesi ile görüşmeyen Zeynep, yetişkinliğe doğru adım attığı doğum gününde kendini tanımaya doğru bir adım atmaya karar verir. İkinci ailesi olan Nermin Hanım’ın itirazlarına karşın Zeynep, Sakine annesine karşı hissettiği vicdan azabıyla da bu mahalleye dönmeye karar verir.

Sürekli gerçekte kim ve hangi ailenin kızı olduğunu sorgulayan Zeynep cevabını bir türlü bulamadığı bu yegâne soruyla boğuşurken yolu herkesin güvenle sırtını yasladığı, cesur, fedakâr ama bir o kadar da yalnız bir adam olan eski mahallesinden Mehdi ile kesişir. Zeynep ve Mehdi, ikisi de annelerinin izinde bir hayata evet diyerek çıktıları bu yolda önce aşkı bulurlar sonra kendilerini keşfederler. Hayat onların mutlu olmasına bir türlü izin vermese de mücadeleleri hiç bitmez. Zeynep ve Mehdi, doğdukları evin kaderine mahkum mu kalmakla kendi kaderlerini kendileri yazmayı başarmak arasında gidip geleceklerdir.

Oyuncular: Demet Özdemir, Engin Öztürk, İbrahim Çelikkol, Engin Hepileri, Zuhal Gencer, Senan Kara, Fatih Koyunoğlu, Hülya Duyar, Elif Sönmez Günmeriç, Naz Göktan, İncinur Sevimli, Hakan Salınmış, Kaan Altay Köprülü

Yapım: OGM Pictures
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Defne Gürsoy, Doruk Erengül, Seray Şahiner, Selcan Özgür, Berrin Tekdemir, Firüze Engin
Tür: Dram

TV8 Resmi Web Sitesi: https://www.tv8.com.tr
Doğduğun Ev Kaderindir: https://www.tv8.com.tr/dogdugun-ev-kaderindir
Resmi Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/c/Do%C4%9Fdu%C4%9FunEvKaderindir
Resmi Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/dogdugunevkaderindirresmi
Resmi Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/dogdugunevkaderindir
Resmi Twitter Sayfası: https://twitter.com/dogdugunev

OGM Resmi Web Sitesi: https://www.ogmpictures.com
OGM Resmi Twitter Sayfası: https://twitter.com/OGMPictures
OGM Resmi Instagram Sayfası: https://instagram.com/ogm.pictures

#TV8 #OGM #DemetÖzdemir #İbrahimÇelikkol
Kategori
TV Serisi
Etiketler
ogm medya, Tv8, doğduğun ev kaderindir
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.