Write For Us

BİR GÜN BOYUNCA TEK RENK YEMEK YEMEK! || 123 GO Like! Komik Tek Renk Mukbang

Yükleniyor...
Google Rank
17 İzlenme
Published
Yemek seçen biri olduğunu mu düşünüyorsun?

Ya bir gün boyunca sadece belli bir renk yemeye karar verseydin ne olurdu? Mesela yeşil ya da turuncu yiyeceklerden başka bir şey yemeseydin nasıl olurdu? ???????? Artık düşünmene gerek yok çünkü sadece tek renk yemenin nasıl olacağını öğrenmek üzeresin! ????

24 saat boyunca tek renk yeme yiyecek meydan okumasına başlamak üzeresin! Ayrıca bir gün boyunca kırmızı renk yiyeceklerin tadını çıkarmayı ve arkadaşlarınla sadece mavi renk yiyecekler yemenin nasıl olacağını öğreneceksin!

Yakında döneceğiz!

#123GoLike #komikvideo #123GOBu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.