Write For Us

Bodrum Masalı 38. Bölüm

Yükleniyor...
147 İzlenme
Published
Bodrum Masalı 38. Bölümde Evren’in kaçırdığı Lal, kurtulmayı başarıyor; tüm olanları Bora’ya anlatıyor! Gözde’nin oyununu öğrenen Evren, Bora’nın tüm mal varlığına el koyabilmek için Gözde ile birlikte hareket ederler. Bu konuşmalara tanık olan Lal, aniden Gözde ile Evren’in hedefi haline gelir. Lal’in büyük bir tehdit oluşturduğunun farkında olan Evren, onu gizli bir yerde tutar. Lal, bir an önce oradan kutulmaya çalışır ve Bora’ya tüm olanlar hakkında bilgi vermek ister.

Kelebek ile Su’nun yaşadığı büyük tartışma, ilişkilerinin sonlanmamsına neden olur. Bu ayrılıktan büyük üzüntü duyan Kelebek, yaşadıkları problemleri Ateş ile paylaşır. Ateş’in önerisi ise Aslı’dan yardım almasıdır. Bu sayede Ateş ile Aslı da yeniden bir araya gelebilirler.

Aslı’nın yardımı sonucu, Su ile Kelebek barışırlar ve ilişkilerine dolu dizgin devam ederler. Aslı ile Ateş de problemlerinin üstesinden gelmeyi başarırlar. Faryalı, Yıldız ve Maya ilişkisinden oldukça etkilenen gençler, kendi aralarında bu engelleri aşmaya hazırdırlar.

Bora'nın annesinin vefatı, herkesin cenazede bir araya gelmesine sebep olur. Lal'in, Gözde ile Evren'in planını anlatması sonucu hedef haline gelirler. Bora'nın yardımına Faryalı, Ateş ve Kelebek koşarlar.
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.