Write For Us

Bu Gezegenden Olmayan 15 Korkunç Yaratık! Gördüğünüzde KAÇIN!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
30 İzlenme
Published
Bu Gezegenden Olmayan 10 Korkunç Yaratık!


Canavar keşiş balığı

Londra'daki bu Thames Nehrinde, kabuslarınıza girebilecek yaratıklar saklanıyor. Listemize bunlardan biriyle başlayalım. 1953 yılında Canvey Adası'nda meydana gelen bir sel, nehir kıyısında garip bir canavarın ortaya çıkmasına neden oldu. Şişkin gözleri, kırmızımsı derisi ve bacak benzeri çıkıntıları vardı. Suda yaşayan bu yaratık dik yürüyebiliyordu, bu yüzden hayvanbilimcileri bile şaşkına çevirdi. Yetkililer daha fazla araştırma yapmak yerine yaratığı alelacele incelemek için götürdü. Bu da insanlarda doğal olarak bir merak uyandırdı. Bir yıl sonra, öncekinin neredeyse iki katı büyüklüğünde bir yaratık adada kıyıya vurdu ve yeni komplo teorileri doğdu. Başarısız bir deney hükümet tarafından gizleniyor muydu? Öyle olmayabilir. İlk yaratık muhtemelen ürkütücü görünümüyle tanınan ama kesinlikle uzaylı olmayan bir keşiş balığıydı.
Keşiş balıklarının boyu bazen 1,5 metreyi bulabilir, bu da daha büyük olan ikinci canavarı açıkıyor. Bacak benzeri çıkıntılar medyanın abartması olabilir, çünkü keşiş balıklarının aslında belirgin yüzgeçleri vardır. Bu nehir canavarları sizi de korkutuyor mu? Onlara yaklaşmaya cesaret eder miydiniz?

Dev Anakonda

Vücudunuz 9 metrelik dev bir yeşil anakondayla sarılıyken suya batmak... Bunun ne kadar korkunç olacağını hayal edin. Güney Amerika nehirlerinde bulunan bu devasa yılanlar bir insanı rahatça ezebilir, bu yüzden onlardan uzak durmak en iyisidir. Anakonda zamanının çoğunu su altında geçirse de aslında su altında nefes alamaz. Bu nedenle, başını yukarı kaldırıp burun deliklerini ve gözlerini üstte tutmak zorundadır. Böylede suda kalıp dışarı da bakabilir. Bu devlerin yaklaşık 250 kg ağırlığında ve 30 cm kalınlığında olduğu göz önüne alındığında, suyun altındaki vücudu epey cüsselidir. 2016 yılında Brezilyalı balıkçılar Amazon Nehri'nde bu devasa yılanlardan biriyle karşılaştı. Yaşadıkları korkuyu tahmin edebilirsiniz ama filmlerdeki her şeye inanmayın, çünkü anakondaların insan yediğine dair bir kanıt yok. Ağızları geniş olsa da, büyük yemeklerin peşinden gitmek onlar için risklidir, bu nedenle muhtemelen akşam yemeğinde insan tercih etmezler.

Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.