Write For Us

Cemal, aşık mı oluyor? - İnsanlık Suçu 2. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
146 İzlenme
Published
İnsanlık Suçu 2. Bölümde, Suna'yla yakınlaşmaya başlayan Cemal, ondan etkileniyor! Peki bundan sonra Cemal ve Suna arasında neler olacak?

İnsanlık Suçu son bölümde, Gökhan'ın ihaneti Cemal ve Suna'yı birbirine yaklaştırıyor. Suna'nın üzülmesine dayanamayan Cemal, onu yalnız bırakmak istemiyor. Suna'yı otele bırakan ve onunla sohbet etmeye başlayan Cemal, giderek ondan etkilenmeye başlıyor. Olanlardan çok yorulan Suna ise içini Cemal'e döküyor. Gökhan'la olan ilişkisinin nasıl başladığını, neden bu hale geldiğini tek tek anlatmaya başlıyor. Suna'nın masumiyeti ve iyi niyeti karşısında kayıtsız kalamayan Cemal ise ona karşı farklı duygular hissetmeye başlıyor. Peki Cemal ve Suna arasında neler olacak? Cemal, Suna'ya olan duygularını açıklayacak mı?

İnsanlık Suçu 2. Bölüm Özeti

Cemal, amcasından bir şans daha istiyor!

Gözaltına alınan Cemal, sorgu boyunca metanetini korumaya çalışsa da sorguda komiserin, en yakın arkadaşı Selim ile ilgili söyledikleri kafasını karıştırır. Cemal, tam olarak suçsuzluğunu ispat edemez. Ancak delil yetersizliğinden serbest kalır. Tam işleri yoluna koyduğunu düşünürken amcasının artık onunla görüşmek istemediğini öğrenir.

Bu sırada Adana’da da hiç beklenmedik gelişmeler yaşanır. Cemal’in kardeşi Esra annesinin evine geri döner. Ancak bu dönüş yeni sıkıntıların başlangıcı olacaktır.

Diğer tarafta Suna, Gökhan’ın ihanetiyle yüzleşmeye karar verir. Bu durum Suna ile ilgili hiç bilinmeyen sırları da gün yüzüne çıkaracaktır. Gökdemir Malikânesi’ne gelen Cemal, amcasından bir şans daha isterken, aldatılmanın acısını çeken Suna, Sami ve Emel’in önünde Gökhan’la hesaplaşmak için fırsat kollamaktadır. Aniden gelişecek olaylar başta Cemal ve Suna olmak üzere herkesin hayatını bir kez daha değiştirecektir.

İnsanlık Suçu yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Pastel Film

Yapımcı : Efe İrvül

Yönetmen : Barış Yöş

Senaryo : Can Sinan

Müzik : Sound

Sanat Yönetmeni : Dilek Yelence

Görüntü Yönetmeni : Ali Aslan

Cast direktörü : Yelda Gürkan

Oyuncular : Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Laçin Ceylan (Hülya), Deniz Uğur (Emel), Cankat Aydos (Selim), Cansu Dağdelen (Esra) ve Ahmet Mümtaz Taylan (Sami)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.