Write For Us

Cihan, yıllar sonra Mahir'i görüyor! Bir Litre Gözyaşı 14. Bolum

Yükleniyor...
Google Rank
97 İzlenme
Published
Cihan, kalbine gömdüğü aşkı Mahir'i yıllar sonra görünce şaşkına dönüyor. Yaşadıkları felaketin ardından yıllar geçmiştir ve Cihan, Mahir'in kaybıyla yıkılmıştır. Ancak Cihan'ın gördüğü gerçek hayatını alt üst etmeye yetiyor.

Cihan ve Mahir’in dağ evinde mahsur kaldıkları olayın üzerinden beş yıl geçmiştir. Mahir’in beklenmedik kaybının ardından, annesinin ölümüyle de zor günler yaşayan ve ne olursa olsun hayata devam etmek gerektiğine inanan Cihan, bir gün gerçekle yüzleşiyor. Karşısında unutamadığı aşkı Mahir'i gören genç kız adeta şakına dönüyor. Mahir'i gördüğünden emin olan Cihan, onu gözden kaçırınca peşinden koşup takip ediyor. Ancak ne yazık ki bulamıyor. Gördüğü adamın Mahir olduğundan ne kadar emin de olsa genç kız yaşadığı şoku atlatamıyor.

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.Yapım: Med Yapım- MF Yapım

Yapımcı: Faruk Bayhan - Fatih Aksoy

Yönetmen: Bülent İşbilen

Senaryo: Hayal Taciri

Uygulayıcı Yapımcı: Şelale Baskıcı

Oyuncular: Miray Daner (Cihan Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin), Tolga Tekin (Muzaffer Yürekli), Türkü Turan (Kıvılcım), Polat Bilgin (Dr. Onur Bayram), Mehmet Aykaç (Ali), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Merve Hazer (Papatya), Ögeday Girişken (Teoman), Ülkü Çiftçi (Eda Yürekli), Arda Taşarcan (Deniz Yürekli)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.