Write For Us

ÇILGIN OKUL TÜYOLARI || 123 GO Like! Kızlara Özel Müthiş Tüyolar ve Kendin Yap Makyaj Fikirleri

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
21 İzlenme
Published
Selam, kızlar! Nasıl gizlice makyaj yapacağını öğrenmek ister misin? Başka yerde aramana gerek yok! Kızlara özel müthiş tüyoları ve kendin yap tarzındaki makyaj fikirlerini izlemek için 123 GO Like! kanalında bize katıl!

Yakalanmadan büyüleyici makyaj görünüşleri yaratman için bilmen gereken bütün ipuçları ve taktikler bizde. Akıllıca saklama yerlerinden dâhice uygulama tekniklerine kadar makyajın tüm sırları burada!

Yetenekli ekibimiz her şeyi adım adım gösterdikleri rehberleriyle uzmanlıklarını ve yaratıcı fikirlerini seninle paylaşıyor. İster bir makyaj tutkunu ol ister daha yeni başlayan bir acemi, bu videoda sana ilham verecek bir sürü fikir var.

Ayrıca inanılmaz güzellik taktiklerini, kızlara özel fikirleri, kendin yap tarzında makyaj rehberlerini, okulda popüler olmak için faydalı tüyoları ve müthiş fikirleri, bir ineği popüler bir kıza dönüştürmenin sırlarını ve kızların işine yarayacak daha birçok fikri bu videoda bulacaksın!

#123GoLike #eğlencelivideo #123GO #güzellik #kızlar #denizkızı #makyaj #gizleme #saklama
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123go! like, 123golike, canlandırma
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.