Write For Us

AKILLICA OKUL TÜYOLARI VE KENDİN YAP OKUL MALZEMESİ FİKİRLERİ || 123 GO Like! İyi ve Kötü Öğrenci

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
109 İzlenme
Published
Kanalımıza hoş geldin! Bu videoda okul hayatını daha kolay ve eğlenceli hale getirecek akıllı tüyoları ve kendin yap tarzında yaratıcı okul malzemesi fikirlerinden oluşan bir koleksiyon sunuyoruz. İster iyi ister biraz yaramaz bir öğrenci ol bu videoda mutlaka sana uygun bir şey bulacaksın.

Sırt çantanı düzenlemenin akıllıca yollarından eğlenceli ve benzersiz kendin yap okul malzemelerine kadar çeşitli okul tüyolarını keşfederken sen de bize katıl! Kendi kişiselleştirilmiş defterlerini, şık kalem kutularını ve hatta atıştırmalıkların için gizli bir bölmeyi nasıl yapacağını öğren!

İyi öğrenci ve kötü öğrencinin kafa kafaya vererek okul hayatına olan farklı yaklaşımlarını nasıl sergilediklerini izle! Videomuzu seyrederken bol bol gülecek, öğrenecek ve hatta belki de kendi çalışma alışkanlıklarını geliştirmek için esinleneceğin şeyler bulacaksın!

Bu videoyu sonuna kadar izle! Kendi okul fikirlerini aşağıdaki yorumlarda ???????????? anlatmayı ve bunun gibi harika videolar izlemek için 123 GO Like! ???? https://bit.ly/3Rh2SWX kanalına ABONE olmayı unutma!????

#eğlenceli #okul #şakalar #kendinyap #tüyolar #meydanokuma #eğlence #taktikler #fikirler #malzeme
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123go like!, 123golike, akıllıca tüyolar
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.