Write For Us

Öğretmenler için Akıllı Okul Hack'leri ve İnanılmaz Kendin Yap Okul Malzemesi Fikirleri 123 GO! Gibi

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
74 İzlenme
Published
Öğretmenler için en ustaca ve pratik okul tüyolarını ve öğrenciler için akıllara durgunluk veren kendin yap okul malzemeleri fikirlerini sunduğumuz kanalımıza hoş geldiniz! Sınıfınızı daha verimli ve ilgi çekici hale getirmek isteyen bir öğretmenseniz veya okul malzemelerinize kişisel bir dokunuş eklemek isteyen bir öğrenciyseniz, doğru yere geldiniz. Bu videoda, 123 GO! ile bir araya gelerek öğretim deneyiminizde devrim yaratacak akıllı okul hileleri koleksiyonunu sergiliyoruz. Sınıfınızı düzenlemenin, interaktif öğrenme materyalleri oluşturmanın ve öğrencilerinizi heyecan verici etkinliklere dahil etmenin yenilikçi yollarını keşfedin. Zaman kazandıran not verme tekniklerinden yaratıcı ders planlarına kadar her şey elimizin altında. Ama hepsi bu kadar değil! Sıradan eşyaları öğrenme için olağanüstü araçlara nasıl dönüştüreceğinizi öğreneceğiniz DIY okul malzemeleri dünyasına da dalıyoruz. Kişiselleştirilmiş defterler, benzersiz kalemlikler ve çok daha fazlasını yapmak için size adım adım rehberlik ederken yaratıcılığınızı ortaya çıkarmaya hazır olun. #123go #okul #öğrenciler #öğretmen #diy
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123go like! mizah, 123golike, akıllı hackler
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.