Write For Us

OKULDA BEN VS ÖĞRETMEN || Akıllı Öğrenciler İçin Kendin Yap Okul Hack'leri By 123 GO Like!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
48 İzlenme
Published
Kanalımıza hoş geldiniz, burada öğrenciler ile öğretmenler arasındaki en büyük çatışmayı sizlere sunuyoruz! Bu komik videoda, sınıfta en zeki öğrenci olmanızı sağlayacak harika DIY okul hilelerini paylaşarak zeka ve yaratıcılık arasındaki epik mücadeleyi keşfediyoruz.

Bize katılın, okul hayatının zorluklarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak bir dizi akıllı hileyi ve ipucunu açığa çıkarıyoruz. Atıştırmalıklarınızı gizlemenin sinsi yollarından sınavları geçme için dahi yöntemlere kadar, her şeyi düşündük!

Talented students ekibimizin öğretmen rolünü üstlendiği ve sizi şaşırtacak yenilikçi hilelerini sergilediği videomuzu izleyin. Kendi çalışma araçlarınızı nasıl yapacağınızı, okul malzemelerinizi profesyonelce nasıl düzenleyeceğinizi ve sırt çantanızda bile gizli bölmeler nasıl oluşturacağınızı keşfedin.

Bu videoyu sonuna kadar izleyin ve aşağıdaki yorumlarda okul fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın???????????? ve DAHA FAZLASI için 123 GO Like! ???? https://bit.ly/3Rh2SWX kanalımıza ABONE olmayı unutmayın! Bu tarzdaki daha fazla video için????

#komik #okul #şakalar #DIY #hileler #meydanokuma #eğlence #tüyolar #fikirler #malzeme
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.