Write For Us

Çocuklar Duymasın 39. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
99 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 39. Bölümde, Haluk ve Meltem’in hayatında hiç beklenmedik bir gelişme yaşanıyor! Tutku sonunda yakayı ele veriyor mu?

Çocuklar Duymasın 6 Mayıs pazar yayınlanan yeni bölümde, Tutku, Haluk ve Meltem'in hayatına yeniden müdahale etmeye başlıyor ancak bu defa yaptığı bir hata tüm planını alt üst ediyor!

Öte yandan Haluk ve Meltem’in mühendis olan komşularının şirketi bir robot tasarlamıştır. Yemek yapabilen, çay getirebilen, evi temizleyebilen bu robot bir anda Emine’nin en büyük düşmanı haline gelir ve sonrasında olanlar olur... Hüseyin ve Şükrü, robotu imha etmek için eve gelir ve bir birinden komik anlar yaşanır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.