Write For Us

Çocuklar Duymasın 17. Bölüm - Çocuklar Duymasın'da anlamlı davranış!

Yükleniyor...
Google Rank
114 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 17. Bölümde, bir sosyal sorumluluk projesi dahilinde olan Meltem ve Emine, evsizlere çorba dağıtıyor...

Bu davranışlarıyla ise ikili izleyicilerden de tam not alıyor.

Çocuklar Duymasın son bölümde, Meltem ve Emine'nin sosyal sorumluluk projesinde yer alması herkesi duygulandırdı. Haluk'tan ayrılma kararı aldıktan sonra bu tarz projelere yoğunlaşan Meltem, bu hareketiyle takdir topladı.

Çocuklar Duymasın 17. Bölüm Özeti

Haluk ve Meltem’in Evliliğine Gelen Büyük Tehlike!

Meltem, Haluk’tan ayrılmak istediğini söyleyince Haluk evi terk etmiş ve uzun süre sırra kadem basmıştı. Yakın dostlarının uzun uğraşları sonucunda bir otelde kaldığı öğrenilen Haluk, artık kendine yeni, Meltem’siz bir hayat kurmaya karar verir.

Haluk kiralık bir eve çıkmak için hazırlık yaparken, Meltem ise aldığı ayrılık kararından pişman olmaya ve Haluk’u özlemeye başlamıştır. Bu süre içinde ortaya çıkan Tutku adında bir kız, Haluk ve Meltem’in hayatını alt üst eder.


Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures
Yapımcı: Birol Güven
Senarist: Birol Güven
Yönetmen: Bora Tekay
Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu
Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven
Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.