Write For Us

Çocuklar Duymasın 30 Bölüm (5 DK)

Yükleniyor...
Google Rank
122 İzlenme
Published
BÖLÜMÜN DEVAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLA: https://www.kanald.com.tr/cocuklar-duymasin/bolumler/cocuklar-duymasin-son-bolum


Çocuklar Duymasın 30. Bölümde, Havuç'un gizemli kız arkadaşı Alev'in Tutku olduğu ortaya çıkacak mı? Haluk ve Meltem şimdi ne yapacak?

Çocuklar Duymasın 4 Mart pazar günü yayınlanan yeni bölümde, intikam için geri dönen Tutku ve Havuç'un arkadaşlığı giderek herkesi meraklandırmaya başlıyor. Kendini Havuç'a başka bir kimlikte tanıtan Tutku, onunla günden günde daha da yakın olmaya başlar. Havuç'un sürekli birlikte olduğu bu kız arkadaşı ise ailesi tarafından çok merak edilir. Herkes Havuç'un kız arkadaşıyla tanışmak ister ve bir aile yemeği düzenlenir. Peki Havuç'un kız arkadaşı Alev yani Tutku bu yemeğe katılacak mı? Haluk ve Meltem, Havuç’un Tutku ile samimi arkadaş olduklarını öğrenince ne yapacaktır?

GENEL HİKAYE
Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar.
Yapım: Mint Motion Pictures
Yapımcı: Birol Güven
Senarist: Birol Güven
Yönetmen: Bora Tekay
Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu
Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven
Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.