Write For Us

Çocuklar Duymasın 23. Bölüm (5 DK.)

Yükleniyor...
Google Rank
77 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 23. Bölümde; Haluk ve Meltem için mahkemenin vermiş olduğu bir aylık süre sona ermiştir. Artık ikili bir karar vermek durumundadır. Peki Haluk ve Meltem boşanmak konusunda geri adım atacak mı?

Çocuklar Duymasın yeni bölümde, Haluk ve Meltem için karar zamanı gelip çatmıştır. Mahkemenin verdiği bir aylık süreç dolmuş, Haluk ve Meltem’in boşanma davasının günü gelmiştir.
Aslında davadan bir gün önce bir birlerini ilk defa anlamaya ve yakınlaşmaya başlayan Haluk ve Meltem, yine Tutku’nun büyük bir hamlesiyle darmadağın olur!

Peki Haluk ve Meltem boşanma konusunda kararlı durabilecekler mi?

Yoksa bu kararlarından dönüp yine eskisi gibi olabilecekler mi?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.