Write For Us

DAHİYANE YEMEK İPUÇLARI VE MUTFAK TÜYOLARI! || 123 GO Like! ile Eğlenceli Gurme İpuçları

Sponsored Post advertising Canada Persia
83 İzlenme
Published
Yemek yapmak bazen gerçekten zorlayıcı olabiliyor... Fakat bu süreci güzelleştirmek için neler yapmanız gerektiğini biliyoruz! Daha fazla eğlence için yemek şakalarımızı ve mutfak rutinlerimizi izleyin!

Diş macunuyla arkadaşınıza nasıl şaka yapabileceğinizi göreceksiniz. Leziz kurabiyeler yapmayı ve harika tatlılar hazırlamayı öğrenmek ister misiniz? Paylaşacağımız harika ipuçlarıyla mutfağınızda gerçek bir profesyonel olun!

Geri döneceğiz!

#123GoLike​ #komikvideo​ #123GO​Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.