Write For Us

DEV KÖPEK BOSS GELDİ! BİRLEŞTİLER! SÜPER GÜÇLÜ OLDULAR! | DEEER SIMULATOR OYNUYORUZ

Yükleniyor...
Google Rank
16 İzlenme
Published
Bildiğiniz tüm geyikleri unutun! Bu geyik çok komik, tuhaf ve belalı bir geyik. Egemen Kaan ile birlikte Deeer simulator yani geyik simülasyonu oynuyoruz. Bu bölümde etraftaki her şeyi kırıp döktük ve level 4 olduk! Tüm polisler açıldı son olarak dev köpek boss geldi. Bu boss çok güçlü!
SESEGEL ÇOCUK KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN ►https://goo.gl/mFCjN4


???? ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

VİDEO İÇERİĞİ:

Deeer simulator steam'de 22 tl satılan fakat henüz yapım aşamasında olan ve erken erişim oyunu. Geyiği kontrol ediyoruz ve kasabada olay çıkartıyoruz. Daha önce goat simulator yani keçi simülator oynamıştık. Ona benziyor ama bu geyik çok komik ve eğlenceli.

Etrafımızdaki her şeyi yıkıp parçaladık ve sonunda dev köpek boss geldi. Bu köpek boss diğer polislerle birleşti ve süper güçlü oldular!

❗ Bizi takip edin

???? SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. SeseGel Çocuk kanalına hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk'da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan'ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.
Kategori
Oyun
Etiketler
deeer simulator, geyik simülasyon oyunu, komik geyik oyunu
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.