Write For Us

Duru, Kerim'in uğruna Tunç'tan ayrıldı! | Yalan 6. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
22 İzlenme
Published
Yalan 8 Temmuz Pazartesi yayınlanan 6. bölümünde Kerim'e aşık olduğunun farkına varan Duru, Tunç ile yollarını ayırıyor!

Yalan dizisi altıncı bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Yalan yeni bölümü yayınlandı! Hemen izle! 8 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan Yalan dizisinin 6. bölümünde neler oldu? Yalan yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yalan 6. Bölümün ardından 7. Bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Yalan 6. Bölüm full izle! Melike, Berrin'i bıçaklıyor!

8 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan Yalan dizisinin 6. bölümünde Melike, Berrin'i bıçaklıyor!

Peşinden koştuğu gerçeğe ulaşmak Melike’ye mutluluk getirmez. Berrin’le de, Hülya’yla da hesaplaşır. Ama Duru’ya gerçekleri anlatmak kolay değildir. Duru da Tunç’la konuşup, Kerim’e karşı olan duygularıyla yüzleşmeye hazırlanır. Kerim ve Hazal’ın hayatındaki beklenmedik gelişme Duru’nun duygularını alt üst eder. Melike’nin kızını sattıklarını öğrenmesiyle zor durumda kalan Hülya ve Cengiz esas büyük sırlarının ortaya çıkması korkusuyla kaçmayı planlarken, Haluk’un onlar için bambaşka planları vardır. Hazal anne babası hakkındaki en karanlık gerçeği öğrenince hayatının şokunu yaşar.  Melike, Berrin’in tüm engellerine rağmen Duru’ya gerçeği söyleyip, yavrusunu bağrına basmak ister.  Ancak kader öyle bir oyun oynar ki, Melike ikinci defa akıl almaz bir felaketin tam ortasında kalacaktır.

YouTube Kanalımıza Abone Olun:
➤ https://www.youtube.com/user/kanald?sub_confirmation=1

Kanal D Canlı Yayın:
➤ https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Kanal D Yayın Akışı:
➤ https://www.kanald.com.tr/yayin-akisi

Kocasının katili olmakla suçlanan Melike, yirmi yıl sonra hapisten çıkar. Yıllarca hasret kaldığı kızına kavuşmaktan başka derdi olmayan Melike, dışarıda kendisini yalanlarla örülü bir dünyanın beklediğinden habersizdir. Melike’yi bekleyen yalnız yalanlar değildir, kocasının kin dolu ailesi de intikam almak için gün saymaktadır. Melike yeni hayatının daha en başında mücadele etmek zorunda kalırken, en büyük savaşını kızı Hazal’la yakınlık kurabilmek için verecektir.

Ancak bu hiç de kolay olmaz. Çünkü Hazal, Melike’nin gerçek kızı değildir. Hazal, Hülya ve Cengiz’den Melike’nin kızı hakkındaki büyük sırrı öğrendikten sonra hemen harekete geçer. Berrin Aksoy ve onun kızı Duru Aksoy’la da yolları da bu sayede kesişir. Hazal’dan kolayca kurtulabileceğini sanan Berrin çok yanılmıştır. Berrin, Hazal’dan kurtulayım derken öyle bir hata yapar ki Melike ve Duru’yu da olayların içine çekmiş olur. Artık tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.

#yalan #aslıhangüner #eylültumbar
Kategori
TV Kanalı
Etiketler
Kanal D, Kanald, Aslıhan Güner
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.