Eylül Öztürk - Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Taklidi | Benzemez Kimse Sana

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
164 İzlenme
Resmi Youtube Kanalına Abone Ol! http://goo.gl/8ExGpO

Dünyanın en büyük ‘bağımsız’ yapım şirketi Endemol, dev projelerini izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Dünyada ve Türkiye’de yayınlandığı her dönem varyete şova dönüşen, ünlüsü bol, taklidi benzersiz, jürisi emsalsiz yarışma ‘Benzemez Kimse Sana’nın üçüncü sezonu, 24 Ocak Cumartesi saat 20:00’de Star TV’de izleyiciyle buluşacak.
‘Your Face Sounds Familiar’ adıyla İspanya’dan Portekiz’e, Çin’den Amerika’ya kadar dünyanın onlarca ülkesinde yayınlanan ve reyting rekorları kıran ‘Benzemez Kimse Sana’ efsanesinin üçüncü dönem jürisinde Türkiye’nin Huysuz Virjin’i usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu olmazsa olmaz yerini alırken, Dursunoğlu’na Türk popunun dev ismi Nükhet Duru ile Benzemez Kimse Sana’nın ilk sezon şampiyonu Ümit Erdim eşlik edecek. ‘Benzemez Kimse Sana’nın sunucusu her sezon olduğu gibi yine Murat Başoğlu. Yarışmanın müzik direktörü ise besteci ve aranjör Atilla Özdemiroğlu.

Üçüncü sezon yarışmacıları,
• Çocuklar Duymasın’ın patronu oyuncu Demet Tuncer,
• VINE fenomeni Eylül Öztürk (Memeli Mestan),
• Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman,
• Türkiye 2. Güzeli Berrin Keklikler,
• Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ‘Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz,
• Sunucu ve oyuncu Hakan Ka,
• Star TV’nin başarılı dizisi Aşkın Bedeli’nin Yaman’ı oyuncu Özgür Özberk ve
• Mandıra Filozofu’nun Şükrü’sü oyuncu Eser Eyüboğlu

NÜKHET DURU’DAN EMEL SAYIN, ÜMİT ERDİM’DEN BÜLENT ERSOY SÜRPRİZİ
‘Benzemez Kimse Sana’nın ilk sezonunda Bülent Ersoy performansı ile şampiyon olan Ümit Erdim, üçüncü sezonun ilk bölümünde yeniden Bülent Ersoy performansı ile izleyicinin beğenesini kazanacak. Sesi ve şarkıları ile gönüllere taht kuran Nükhet Duru’nun ilk bölüm sürprizi ise herkesi çok şaşırtacak. Dünyaca ünlü plastik makyaj sanatçını Derya Ergün’ün üç saatlik çalışması ile tıpa tıp Emel Sayın’a benzetilen Nükhet Duru, programın açılışında yakın arkadaşı Emel Sayın’ın gardırobundan çıkarıp kendisine hediye ettiği kostüm ile sahneye çıkacak.

83 YAŞ BAHANE PERFORMANS ŞAHANE
Dokunaklı bir konuşma ile yeni sezona duygusal bir giriş yapan usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu, artık 83 yaşına geldiğini belirterek sevenlerine sürpriz açıklamalarda bulunacak. Dursunoğlu’nun kendine has mizahını da katarak yaptığı açıklamalarla izleyiciyi ekran karşısına kilitleyecek.

ASIL HADİSE “BERRİN KEKLİKLER”
2014 Türkiye 2. Güzeli Berrin Keklikler’in ilk hafta performansı Hadise!
Saçıyla, plastik makyajıyla ve en önemlisi ruhuyla Hadise’yi canlandıracak olan Berrin Keklikler, sahne şovuyla Cumartesi gecesinin hadisesi olacak.

SEYFİ DURSUNOĞLU’NDAN ESKİ MANKENE YÜRÜYÜŞ DERSİ
Temponun hiç düşmediği ‘Benzemez Kimse Sana’da eski manken Murat Başoğlu mankenlik günlerini anınca Seyfi Dursunoğlu’nun elinden kurtulamayacak. Dursunoğlu, sataşmayı çok sevdiği Murat Başoğlu’nun performansı beğenmeyince ona nasıl manken yürüyüşü yapılacağı ile ilgili ders verip izleyiciyi kahkahaya boğacak.
Ailece izleyeceğiniz, eğlenceye doyamayacağınız, ekran karşısından bir an olsun ayrılamayacağınız ünlüsü bol taklidi benzersiz jurisi emsalsiz efsane yarışma “Benzemez Kimse Sana” 24 Ocak Cumartesi saat 20:00’de Star’da…

BENZEMEZ KİMSE SANA | YENİ SEZON | CUMARTESİ 20:30 | STAR TV

http://www.benzemezkimsesana.com
https://www.facebook.com/benzemezkimsesana
https://twitter.com/BenzemezSana
http://instagram.com/BenzemezSana
Kategori
Müzik

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.