Write For Us

Ezgi, Yasemin'in mesajından sonra Reyhan Hanımla tartıştı! Gelinim Mutfakta 153. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
113 İzlenme
Published
Gelinim Mutfakta 153. Bölümde Yasemin'in eleştiri yüklü mesajını dinleyen Ezgi, kaynanalar odasına giderek Yasemin'in resminin olduğu çerçeveyi kırdı ve kaynanası Reyhan Hanımla büyük bir tartışmanın içine girdi!

Yasemin bir önceki mesajına tavrı yüzünden Ezgi'ye eleştiri dolu bir mesaj yolladı. Mesajında "Ezgi'cim, senin ne kadar kıskanç olduğunu herkes bana söylemişti; ama, ben inanmamıştım! Hal ve hareketlerin inan onu gösteriyor! Reyhan ablamın ne kadar muhteşem bir kadın olduğunun farkına var; hayatın, renklensin! Reyhan ablamın beni neden bu kadar çok sevdiğini anlıyorum! Sen, otur ve deki 'Annem beni niye bu kadar sevmiyor!' onu düşün, onun cevabını ver! Tamam mı canım!" diyerek Ezgi'nin kızmasına neden oldu! Ezgi ise "Çok ayıp! Ben, burada ne konuşuyorum, o orada ne konuşuyor!" diye ilk tepkisini verdi.

Kızgınlığını üzerinden atamayan Ezgi, kaynanalar odasına bir hışımla girdi ve Yasemin'in çerçevesini yere atarak Reyhan Hanımla büyük bir tartışmanın içine girdi! Yasemin'in kendisi için söyledikleri üzerinden kaynanasına yüklendi. Diğer gelin ve kaynanalar ise, bu tartışmayı şaşkınlıkla izledi ve Ezgi'nin tepkisini doğru bulduklarını söylediler!..
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.