Write For Us

Fecir, Umut'u kıskanıyor #TaşKağıtMakas #Shorts

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
45 İzlenme
Published
Taş Kağıt Makas dizisi Beşinci bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Taş Kağıt Makas yeni bölümü yayınlandı! Hemen izle! 27 Mart Çarşamba günü yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 5. bölümünde neler oldu? Taş Kağıt Makas yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Taş Kağıt Makas 5. Bölümün ardından 6. Bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Taş Kağıt Makas 5. Bölüm full izle! Umut, intikam için dönüyor!

27 Mart Çarşamba günü yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 5. bölümünde Umut, yıllar sonra intikam için dönüyor!

Umut, tüm kabuslarını bitirmek için geri gelir. Babasını hapishaneden çıkarmak, onu mahkum edenlerin düzenlerini yıkmak için harekete geçer. 5 yıl boyunca çalıştığı planı, artık hayata geçirme vaktidir.

Emirkıranlar, yeni bir değişimin eşiğindedir. Bünyamin Emirkıran, koltuğunu devretme hazırlığı yapar. Yıllardır bu anı bekleyen Fecir, bu koltuğa layık görmektedir. Ama başka bir ismin öne çıkması, tüm hazırlıklarını alt üst eder.

Yıllar önce yaptığı seçimin ödüllerini alan Harun Yakar, Emirkıranlar’ın en güvendikleri avukatı olmuştur. Ama Umut’un dönüşü, işleyen çarklarını bozmak üzeredir. Umut, babasını kurtarmaya giden yolda, ilk büyük adımını atar.

Taş Kağıt Makas yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

Taş Kağıt Makas dizisi beşinci bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Taş Kağıt Makas yeni bölümü yayınlandı! Hemen izle! 27 Mart Çarşamba günü yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 5. bölümünde neler oldu? Taş Kağıt Makas yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Taş Kağıt Makas 5. Bölümün ardından 6. Bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Taş Kağıt Makas 5. Bölüm full izle! Umut'tan büyük hamle!

27 Mart Çarşamba günü yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 5. bölümünde Umut, büyük savaşı başlatıyor!

Umut yıllardır beklediği ana kavuşur. Fecir Emirkıran’ın gözlerine bakarak meydan okur, büyük savaşı başlatır.

Umut’un tehlikeye dönüşmesini istemeyen Fecir, sorunu kökünden bitirmeye kararlıdır; ceza evinde yatan Rıza ile ilgili bir planı vardır. Tarık Yalman davasını kazanmak üzere olan Umut, Tarık aleyhine ortaya çıkan delille sarsılır. Yeni bir adım atmaya hazırlanırken karşısında Harun Yakar’ı bulur.

Emirkıranlar’a sağlam bir darbe vurmak isteyen Umut, Harun engelini aşıp; Tarık Yalman davasını kazanabilecek midir?

Taş Kağıt Makas yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu bir düzende geçen hikayede; gecekondu mahallesindeki masum bir delikanlının, düzenin gerçek sahiplerine karşı verdiği büyük adalet savaşı anlatılır. Sıradışı bir hafıza yeteneğine sahip olan Umut, yaşadığı her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlar. Babasının masum olduğunu ispatlamak için verdiği savaşta yine bu süper hafızasını kullanır. Belediye otobüsünde olaylı bir şekilde tanıştığı Alev de Umut’un babası için sürdürdüğü adalet arayışının en büyük destekçisi olur. Parlak zekası ve biat ettiği derin yapıyla Harun ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir ise bu savaşın diğer tarafında yer alır. Bu güçler arasında değişen dengede, alzheimer hastası babası için hayatını ortaya koyan Umut’un verdiği adalet savaşını izleyeceğiz.

Oyuncular: Ekin Koç (Umut Tanrıkulu), Serra Arıtürk (Alev Dönertaş), Ozan Güven (Harun Yakar), Hande Ataizi (Süreyya Uyar), Burak Yörük (Fecir), Hüseyin Avni Danyal (Kadri Palaz), Aytaç Uşun (Azad), Bülent Seyran (Rıza Tanrıkulu), Selim Galip (Ruşen), Anıl Taşezen (Cevher).
Kategori
TV Kanalı
Etiketler
Kanal D, Taş Kağıt Makas Dizisi, Kanal D Taş Kağıt Makas
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.