Write For Us

Fettah'ın hikayesi, gözyaşlarına boğdu! - Gülizar 9. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
185 İzlenme
Published
Gülizar 9. Bölümde, Mine'nin yanına ziyarete gelen Fettah bir anda kendi geçmişine gidiyor ve hikayesini Mine'yle paylaşıyor!

Gülizar son bölümde, Fettah'ın geçmişinde aldığı yara ortaya çıkıyor. Mine'nin son zamanlarında başına gelenler, Fettah'ı bir anda geçmişe götürüyor. Fettah, ablasıyla birlikte küçüklükte yaşadığı acıklı durumları anlatmaya başlıyor. Ablasının nasıl bir çocukluk yaşadığını ve onu nasıl kaybettiğini anlatırken gözleri doluyor. Fettah'ın hikayesinden çok etkilenen Mine de kayıtsız kalamıyor. Fettah, zamanında ablası için bir şey yapamamanın verdiği üzüntüyle Mine'ye elini uzatmaya hazır olduğunu söylüyor. İşte Fettah'ın o hikayesi...

Gülizar 9. Bölüm Özeti

Gülizar hayatıyla ilgili önemli bir seçim yapmak zorunda kalıyor!

Murat'la Gülizar, Hayriye hanıma yakalanmanın şokunu yaşarlar. Gülizar, Hayriye'den hiç beklemediği bir tepki görür ve bütün aileyi karşısına alır. Suzan'ın desteğiyle ayakta kalmaya çalışan Gülizar, ailede onu gerçekten seven tek kişiyi de kaybeder ve Mine'nin ortaya çıkan sırrıyla birlikte iyice yıkılır.

Mine ise Murat’ı kaybetmiş olmanın verdiği hırsla Gülizar’a karşı daha çok bilenir ve harekete geçmekte gecikmez. Önce Teksoy ile daha sonra ise Kartal ile işbirliğine girerek Gülizar’ı yaralamanın yollarını arar.

Gülizar, Hayriye'nin kendisini zorlamasıyla aşkı ve ailesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi Kartal da Gülizar’ı aşkı ve müzik kariyeri arasında seçim yapmaya zorlar. Acaba Gülizar yıllardır özlemini kurduğu ailesi ve müziği mi; yoksa hayatında ilk kez tattığı aşkı mı seçecektir?

Gülizar, heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : O3 Medya

Yapımcı : Onur Güvenatam

Yönetmen : Çağan Irmak

Proje Tasarım : Çağan Irmak

Senaryo : Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik : Çiğdem Erken

Oyuncular : Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.