Write For Us

Gizli ekibe Cemal de katıldı! Arka Sokaklar 529. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
141 İzlenme
Published
Arka Sokaklar 529. Bölümde, uyuşturucu kartelinin başındaki Nadir'i yakalamak isteyen ve bu yolda teşkilattan gizli görev yapan ekibimize Cemal de katıldı!

Rıza Baba ve Engin Müdür önderliğinde ekibin bazı üyeleri Nedir'i ayakalamak için rozetlerini evde bırakıp yaraltına inme kararı alırlar. Bunun nedeni ise, Nadir'in elinin devletin içine kadar uzamasındandır. Başta yeni savcı olmak üzere herkesi haraca bağlayan Nadir, Savcı Canan ve Müsteşer Kemal'in böyle bir karar aqlmışlardır. Ekibimiz de bu onurlu görevde yerlerini alarak mesleki kariyerlerini riske atmışlardır.

Cemal ise, ekipteki bazı arkadaşlarının gizli saklı konuşmalarından, tuhaf davranmalarından dolayı şüphelenir. Acele ile çıkan Ali'yi görünce de takip etme kararı verir. Ali ve ekip, Nadir'in mekanlarından birisine operasyon düzenlemişlerdir; fakat, olayın farkına varan Nadir onlara pusu kurmuştur. Ekip mekanda sıkışarak ve ateş altında kalır. İçlerinden vurulanlar olsa da çelik yelekleri sayesinde kurtulurlar. Tam bu esnada Cemal yetişir ve ekibin kurtulmasını sağlar. Çatışma bittikten sonra ona olanlar anlatılır. Cemal tüm kötü şartları Nadir'in yakalanması için kabul eder..

GENEL HİKAYE

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.