Write For Us

Gökhan ve Suna arasında ipler geriliyor! - İnsanlık Suçu 3. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
135 İzlenme
Published
İnsanlık Suçu 3. Bölümde, Suna'nın Cemal'le olan samimiyetinden rahatsız olan Gökhan, onu kıskanmaya başlayınca ipler tümden gerilmeye başlıyor!

İnsanlık Suçu son bölümde, Suna'yı takip ettiren Gökhan, onun Cemal'le birlikte fotoğraflarını görünce deliye dönüyor. Suna ve Cemal arasında olan yakınlıktan son derece rahatsız olan Gökhan bu durumun altında kalmıyor. Gökhan önce Cemal'e sonra da Suna'ya bunun hesabını soruyor. Gökhan'ın kendi suçunu bastırmak için bu tavırlara girdiğini düşünen Suna giderek ondan soğumaya başlıyor. Suna'nın kendinden uzaklaşıp Cemal'e yakınlaşmasını ise hazmedemeyen Gökhan bu işin peşini bırakmıyor. İkili arasında bir anda ipler geriliyor ve kopma noktasına geliyor. Peki Gökhan'ın bu tavrından sonra Suna nasıl bir hamle yapacak?

İnsanlık Suçu 3. Bölüm Özeti

Suna, Cemal'i durdurabilecek mi?

Cemal, yaptığı beklenmedik hamle ile Selim’den ve tehditlerinden kurtulmayı başarmıştır. Bunun rahatlığını yaşarken, annesinden gelen telefon ile soluğu hastanede annesi ve kardeşi Esra’nın yanında alır. Hastanede Esra’nın bir bebeği olduğunu öğrenen Cemal adeta delirir. Ne kadar ısrar etse de Esra bebeğin kimden olduğunu Cemal’e söylemez. Cemal kardeşine zarar verme noktasına geldiğinde, onu durduracak kişi Suna olacaktır.

Hülya’nın İstanbul’a geldiğini öğrenen Sami ise karmaşık duygular içindedir. Onu görüp yıllardır içinde tuttuklarını söylemek istemektedir. Ne var ki kocasının Cemal’e gösterdiği ilgiden zaten son derece rahatsız olan Emel, Sami’nin Hülya ile iletişim kurmasını affetmeyecektir. Bu arada Gökhan’ın eline geçen bazı fotoğraflar hem Suna’yı hem de Cemal’i son derece güç duruma sokar. Çaresizce bir çıkış yolu arayan Cemal’in imdadına ise Cevher yetişecektir.

İnsanlık Suçu yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Pastel Film

Yapımcı : Efe İrvül

Yönetmen : Barış Yöş

Senaryo : Can Sinan

Müzik : Sound

Sanat Yönetmeni : Dilek Yelence

Görüntü Yönetmeni : Ali Aslan

Cast direktörü : Yelda Gürkan

Oyuncular : Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Laçin Ceylan (Hülya), Deniz Uğur (Emel), Cankat Aydos (Selim), Cansu Dağdelen (Esra) ve Ahmet Mümtaz Taylan (Sami)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.