Write For Us

Güzide, Ozan'ın katil olduğunu öğrendi - Aldatmak 13. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
29 İzlenme
Published
Aldatmak 13. Bölüm Özeti:
Tarık, Yeşim’in onca yalanı ve oyunu yüzünden Öykü’nün kaybolduğuna inanmaz. Sahip olduğu servetin ortaya çıkmasıyla etrafındaki herkesten bir hamle bekliyordur. Ancak kızının gerçekten tehlikede olduğunu fark ettiğinde her şey için artık çok geç olacak mıdır?

Annesinin yüz çevirmesine rağmen Oylum yalnız değildir. Aile bireyleri, Selin ve özellikle Tolga ona hem maddi, hem manevi destek olur. Etrafındakilere daha fazla yük olmak istemeyen Oylum hayatında yeni bir başlangıç yapmak için bir adım atmaya karar verir. Bütün bunlar olurken hayatına yeni giren insanın planlarından bihaberdir.

Ozan inşaatta tespit ettiği uygunsuzlukları Oltan’a anlatır. Bunun işyerinde ona alenen düşman kazandıracağını farkındadır ama durumlar onun bile tahmin edemeyeceği bir noktaya gelir.

Güzide her ne kadar Oylum’u tamamen sildiğini söylese de içten içe kızına duyduğu özlem ve üzüntü gün geçtikçe büyür. Ama ne olursa olsun Oylum ve Tarık konusunda geri adım atmaz.

Aldatmak’ın on üçüncü bölümünde, Güzide’nin uzun zaman önce tahmin ettiği tehlike artık kendini açıkça belli eder. Ancak patlayan olaylar düşündüğünden de vahimdir. Güzide ailesini kurtarmak için ya vicdanını susturacak ya da sevdiklerini kendi elleriyle felakete sürükleyecektir.
#aldatmak #atv
atv YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/abone
atv Facebook: https://www.facebook.com/atv
atv Instagram: https://www.instagram.com/atvturkiye
atv Twitter: https://twitter.com/atvcomtr
atv TikTok: https://www.tiktok.com@atv
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.