Write For Us

HARİKALAR YARATAN BASİT PRATİK BİLGİLER! || 123 Go Like! ile Bilmediğiniz İpuçları

Sponsored Post advertising Canada Persia
38 İzlenme
Published
Kendinizi mutfaktaki acil bir durumda nasıl kurtaracağınızı biliyor musunuz? Merak etmeyin çünkü biz yardımınıza yetiştik! Sizlere beklenmeyen durumlara karşı hangi tedbirleri alabileceğinizi göstereceğiz. Elektrikli süpürgeyle elinize batan kıymığı çıkartabilecek, el yapımı bir bıçakla pizzayı ortadan ikiye bölebileceksiniz. Zekice mutfak ipuçları ve eğlenceli ev tüyoları hiç bu kadar kolay ve zevkli olmamıştı!

Geri döneceğiz!

#123GoLike​ #komikvideo​ #123GO​Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.