Write For Us

Harun Yakar'ın koltuğuna Umut oturacak! #TaşKağıtMakas #Shorts

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
24 İzlenme
Published
Taş Kağıt Makas dizisi onuncu bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Taş Kağıt Makas yeni bölümü yayınlandı! Hemen izle! 8 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 10. bölümünde neler oldu? Taş Kağıt Makas yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Taş Kağıt Makas 10. Bölümün ardından 11. Bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Taş Kağıt Makas 10. Bölüm full izle! Umut dönemi başlıyor!

8 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinin 10. bölümünde Umut, Harun'un yerine geçiyor!

Fecir’le yaptıkları anlaşmada sözünü tutan Umut, aynı karşılığı Fecir’den göremez. Babasının uğrayacağı bir haksızlığa daha tahammülü yoktur. Rüya ve Azad’ın da mahkemede baş şüpheli konumuna geçmeleri, Umut’un eline büyük bir koz verir. Artık Emirkıranlar’ı en zayıf karnından vurup, babasını kurtarmaya giden yolda büyük bir adım atacaktır.

Yıllar önce yaşanan kazada, arkadaşı Süreyya’nın parmağı olduğunu öğrenen Harun, ondan habersiz gizli gündemini başlatır. Süreyya’ya amacını belli etmeden, kazanın detaylarında adım adım ilerlemeye başlar. Harun Yakar avukatlık becerilerini, ilk kez kendi davası için kullanacaktır. Hayatlarının seyrini değiştiren bu kazada kimler, hangi amaçla yer almıştır?

Erdem Kubilay cinayetini aydınlatmaya çalışan Umut, Rıza Tanrıkulu davasında büyük bir yola girer. Umut, Emirkıranlar’ın içine sızıp, babasını onların tutsaklığından kurtarabilecek midir?

Taş Kağıt Makas yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

YouTube Kanalımıza Abone Olun:
➤ https://www.youtube.com/user/kanald?sub_confirmation=1

Kanal D Canlı Yayın:
➤ https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Kanal D Yayın Akışı:
➤ https://www.kanald.com.tr/yayin-akisi

Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu bir düzende geçen hikayede; gecekondu mahallesindeki masum bir delikanlının, düzenin gerçek sahiplerine karşı verdiği büyük adalet savaşı anlatılır. Sıradışı bir hafıza yeteneğine sahip olan Umut, yaşadığı her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlar. Babasının masum olduğunu ispatlamak için verdiği savaşta yine bu süper hafızasını kullanır. Belediye otobüsünde olaylı bir şekilde tanıştığı Alev de Umut’un babası için sürdürdüğü adalet arayışının en büyük destekçisi olur. Parlak zekası ve biat ettiği derin yapıyla Harun ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir ise bu savaşın diğer tarafında yer alır. Bu güçler arasında değişen dengede, alzheimer hastası babası için hayatını ortaya koyan Umut’un verdiği adalet savaşını izleyeceğiz.

Oyuncular: Ekin Koç (Umut Tanrıkulu), Serra Arıtürk (Alev Dönertaş), Ozan Güven (Harun Yakar), Hande Ataizi (Süreyya Uyar), Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal (Kadri Palaz), Aytaç Uşun (Azad), Bülent Seyran (Rıza Tanrıkulu), Selim Galip (Ruşen), Anıl Taşezen (Cevher).

#taşkağıtmakas #ekinkoç #serraarıtürk #burakyörük
Kategori
TV Kanalı
Etiketler
Kanal D, Kanald, kanal d yeni
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.