Write For Us

HER YERE YİYECEK VE ŞEKERLEME GÖTÜRMENİN YOLLARI || 123 GO Like! Yaratıcı Yiyecek Saklama Fikirleri

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
64 İzlenme
Published
????Şekerleme ve yiyecek tutkunlarına selamlar!
Yiyecekleri ve özellikle de şekerlemeleri sen de seviyor musun? Onları gittiğin her yere yanında götürmek istiyor musun? Ama birçok yerde yanına yiyecek almana izin vermiyorlar, öyle değil mi?

En sevdiğin yiyeceği gittiğin her yere nasıl gizlice sokacağını biliyoruz. Ayrıca bu yeni videoda yiyecek saklama tüyolarını ve kendin yap tarzındaki fikirleri bir araya getirdik. Videoyu seyredersen gittiğin her yere çikolatayı, şekerlemeleri ya da sevdiğin diğer yiyecekleri nasıl gizlice sokabileceğini öğreneceksin. Okula yiyecek sokmanı sağlayacak inanılmaz tüyolar, spor salonunda şekerlemelerinden uzak kalmamak için faydalanabileceğin akıllıca fikirler, sinemaya ya da bir hastaneye girerken işine yarayacak saklama taktikleri bu videoda!

Bizi izlemeye devam et! En sevdiğin yiyecek saklama tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve 123 GO Like! kanalına ???? https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma! ????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #tüyolar #meydanokuma #yiyecek #çikolata #yemek pişirmek #kendinyap #fikirler #gizleme #saklama #şekerleme

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123 go, 123 go like, 123go!
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.