Write For Us

GİTTİĞİNİZ HER YERE YİYECEK VE ŞEKERLEME GÖTÜRÜN || 123 GO Like! Müthiş Yiyecek Gizleme Tüyoları

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
83 İzlenme
Published
????Tatlı tutkunları ve yemeden duramayanlar buraya! En sevdiğin yiyecek nedir? Şekerlemeleri ve çikolatayı herkes sever.

Ne yazık ki birçok yere yanında yiyecekle girmen mümkün olmuyor. Ama en sevdiğin yiyeceği gittiğin her yere nasıl götüreceğini biliyoruz. Bu yeni videomuzda bir sürü yiyecek gizleme tüyosu bulacaksın. Videoyu seyredince çikolatayı, şekerlemeleri ve sevdiğin diğer yiyecekleri istediğin her yere nasıl gizlice sokacağını öğreneceksin. Okula gizlice yemek götürmek, spor salonuna şekerleme sokmak, sinemaya istediğin yiyeceklerle girmek, hatta hastaneye girerken yiyecekleri nasıl saklayacağını öğrenmek istiyorsan bu videoyu mutlaka seyret!

Bizi izlemeye devam et! En sevdiğin yiyecek gizleme tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve bunun gibi harika daha birçok video seyretmek için 123 GO Like! ???? https://bit.ly/3Rh2SWX kanalına ABONE olmayı sakın unutma! ????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #tüyolar #meydanokuma #yiyecek #çikolata #yemekpişirme #kendinyap #fikirler #gizleme #saklama #şekerlemeler

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.