Write For Us

OKULA GİZLİCE ŞEKERLEME SOKMANIN YOLU | 123 GO Like! Yiyecek ve Makyaj Malzemesi Gizleme Yöntemleri

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
26 İzlenme
Published
Müthiş bir gizleme ustası olmaya hazır mısın? Şekerlemeleri ve makyaj malzemesini okula ya da istediğin her yere gizlice nasıl sokacağını öğreneceğin 123 GO Like! videosunu mutlaka izle!

Okul saatlerinde canının tatlı bir şeyler istemesinin nasıl zor bir durum olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak korkma, çünkü sınıfa şekerleme gizlemen için zekice ve yaratıcı yollar gösteriyoruz. Gizli bölmelerden gizli tüyolara kadar, yakalanmadan tatlı ihtiyaçlarını nasıl giderdiğinizi öğreneceksin!

Ama heğsi bu kadar da değil! Bu beceriyi bambaşka bir seviyeye taşıyoruz! Favori atıştırmalıklarını ve hatta makyaj malzemelerini izin verilmeyen yerlere sokmanın akıllıca yollarını keşfet! İster bir sinema salonu, ister bir kütüphane, isterse başka bir kısıtlı alan olsun, herhangi bir zorluk yaşamadan keyfini çıkarabilmen için müthiş tüyolarımız var.

Bu videoyu sonuna kadar izle! Kendi gizleme tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? bizimle paylaşmayı ve bunun gibi harika videolar izlemek için 123 GO Like! kanalına ????https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma!????

#komik #okul #şakalar #kendinyap #tüyolar #meydanokuma #eğlence #taktikler #fikirler #gizleme #şekerleme
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.