Write For Us

Hıçkırık 12. Bölüm Fragmanı

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
152 İzlenme
Published
Hıçkırık 12. Bölüm Fragmanı yayında! Nalan, Dr. İlhami ile İsviçre'ye tedavi için gitmeye karar veriyor! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45'te Kanal'de!

Nalan, Kenan ve Aslı'yı odada görünce düşüncesiz davranmış ve hızlı sürdüğü araba ile kaza geçirmişti. Zor bir ameliyattan sonra hayata tutunmayı başarmıştı. Nalan bir tek şeyi aklından çıkarmıyordur. Kenan ve Aslı'nın neden odada yalnız oldukları. Kenan bu durumu açıklasa da Nalan, Aslı'dan duydukları üzerine peşin hüküm verir. Kenan'ın anlattıklarına inanmaz. Ondan uzaklaşabilmek için tedaviye İsviçre'de devam etmek istediğini söyler. Kenan, İlhami ile gidecek olmasından dolayı öfkelidir. Kenan, Nalan'ın gidişini engelleyebilecek mi? Aslı'yı oyununa alet eden Perihan nasıl bir hamle yapacak?
TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: https://www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/HickirikDiziKanalD/
GENEL HİKAYE:
Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.
KÜNYE
Yapım : Birsel Film
Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
Yönetmen : Fırat Gürsoy
Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
Müzik : Osman İşmen
Styling : Uğurkan Erez
Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.