Write For Us

İncir Ağacı 26. Bölüm

Yükleniyor...
11.11 Single Day
45 İzlenme
Published
İncir Ağacı 26. Bölüm Özeti:
Suzan, Orhan’ın kollarında kanlar içinde yatmaktadır. Orhan panikle Belgin’den yardım ister. Belgin taksi çağırır, Suzan’ı bindirirler. Orhan, Barış’ı alması için Belgin’i içeri yollar. Belgin içeriye girer, içinde yatıldığı belli olan bir yatak ve boş bir yemek tepsisi görür. O esnada İnci de Cemallerin evinden ayrılmaktadır. Herkesle vedalaşır. Yavuz, İnci’yi bırakmak için çıkar. Orhan ve Belgin ise hala ortalarda yoktur. Neden hala gelmediklerini düşünüp meraklanırlar. Takside Orhan arka koltukta oturur, Suzan’ı dizlerine yatırmıştır. Suzan istemediği için hastaneye gitmezler. Kendisini eve götürmesini ister Orhan’dan. Belgin rahatsız olur. Yavuz da İnci’yi evine bırakmıştır. İnci evine arka kapıdan girer. Bu gece Yavuzlara gitmek için evden gizlice kaçmıştır. Eve gizlice girer ama odasında babası beklemektedir. İnci, ilk defa babasından tokat yer. Babasıyla kavga eder. İnci ise bu evde hapis hayatı yaşadığını söyler, Vefa ise ne yaptıysa onu korumak için yaptığını söyler.
Cemal, çocuklara bakmak için evden çıkacağı esnada, evin önüne bir taksi yaklaşır. Suzan’ı hemen içeri alırlar. Doktor çağırıp muayene ettirirler. Neriman ne olduğunu sorar. Cemal, para götürmesi için kendisinin gönderdiğini söyler. Belgin de, Suzan’ın kendisine haber yolladığını söyler. Çocuk hasta diye yüzüğü istediğini, oraya da yüzüğü götürmeye gittiğini anlatır. Suzan’a bunu kimin yaptığını sorarlar. O da eski kocasının yaptığını söyler. “Barış’ın babası... Canıma tak etti. Gidip anlatıcam her şeyi dedim. Ailesi öğrenmesin diye beni bu hale getirdi. İtti merdivenden. Az kalsın öldürecekti!” Belgin, yüzüğü Suzan’a bırakır ve evden çıkar.
İnci ne yemeğe iner ne de okula gider. Yavuz meraklanır. İnci’nin evine gider ama İnci, Yavuz’u görmek istemez. Vefa’nın ofisine ise mahalleden teşekküre gelirler. Vefa, İnci’nin veresiye defterini satın aldığını böyle öğrenir.
Kahvaltı masasında Suzan’ın eski kocasından ve bebeğini vermek istemesinden bahsederler. Cemal bir kere daha düşünmesini, böyle bir kararın sonunun pişmanlık olduğunu ve hayat boyu bu vicdan azabından kurtulamayacağını söyler.
Perihan artık okula tek gitmez, Neriman, Kerime’yle gönderir. Belgin ve Kerime de, Yurdagül’e dikişe giderler. Yurdagül, Zehra’nın da onları çağırdığını söyler. Dönüşte Suzan hakkında görüşürler. Bir işler karıştırdığından şüphelenirler.
Neriman, Sevim’e gider. Arkasından Şefik gelir eve. Suzan’ı Refika’yla tehdit eder. Para ister.
Cemal ise veresiye defterini Vefa’nın aldığını zannederek Vefa’ya bir ders vermek ister. Gidip ödediği parayı iade edecektir. Orhan gerek olmadığını söylese de Cemal kabul etmez, çekmeceyi açar, para kasasını alır ve arkasında Suzan’a götürmesi için ayırdığı parayı görür. “Bunu götürmediysen niye gittin Sevda’ya?” Orhan hazırlıksız yakalanmış... Tedirgin, ne diyeceğini bilemez. Cemal’in soran bakışlarında.

#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.