Write For Us

İncir Ağacı 30. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
72 İzlenme
Published
İncir Ağacı 30. Bölüm Özeti:
Komiser, Yavuz ve İnci’yi sorguya çekmektedir. Ateş edenleri önceden tanıyıp tanımadıklarını sorar. İkisi de hayır cevabını verir. Benzer bir saldırıyla karşılaştınız mı sorusuna ise Yavuz, evet cevabını verir. Devamında Vefa’nın evinin önünde yaşadıkları silahlı saldırıyı anlatmak zorunda kalır. Komiser, o saldırıyı gerçekleştirenlerin kim olduğunu öğrenmek için sabıka kayıtlarını getirtir. Yavuz sabıka kaydına bakarken, daha önce gazetede gördüğü “Mafya hesaplaşması kanlı bitti” başlıklı yazıyı hatırlar. Kendisini vuran adamın resmini görmüştür. Komiser Yavuz’un bu akşamki olayda suçsuz olduğuna kanaat getirmiştir ama omzundan yaralandığı olayla ilgili tanıklığının devam edeceğini söyler.
O esnada Vefa ve Cemaller koşuşturarak karakola gelirler. Cemal ve Vefa, birbirlerinin görürler. İnci korkuyla babasına sarılır. Cemal, oğlunun başının Vefa yüzünden belaya bulaştığını anlar. Vefa’ya çıkışır ama bu sefer de İnci babasını tutar ve Cemal’e babasıyla böyle konuşmamasını söyler. Karakol çıkışında İnci, babasını suçladığı için Yavuz’a kızar.
Bu olaylar yaşanırken Suzan da evde uyumaktadır. Şefik’in tekmesiyle uyanır. Hazır evde kimse yokken evi soymaya gelmiştir. Suzan, derhal evden gitmesini, olası bir soygunda kendisinden şüpheleneceklerini söylese de Şefik kabul etmez ve odaları gezmeye başlar. Neriman’ın odasına gelir ve altınları çıkarır. O esnada Neriman’lar eve gelir. Şefik altınları bırakıp camdan atlayarak kaçar. Neriman Suzan’dan giderek kuşkulanmaya başlar.
Ertesi sabah Orhan ve Suzan kapıda konuşurlar. Suzan, Orhan’a çıkışır. Senin yüzünden bu akşam beni istemeye geliyorlar, der. Onları konuşurken gören Belgin, Orhan’ı kısakanır.
Refika da Jale’nin evini gözlemektedir. Şefik çıkar çıkmaz eve girer. Barış’ın patikerini bulur. Jale odaya geri döndüğünde Jale yoktur.
Suzan, evden çıkınca Belgin de arkasından çıkar. Suzan, Perihan’ın parasını çalmış, Şefik’le buluşmaya gitmektedir. Suzan çıkarıp parayı Şefik’e verirken Belgin yanlarına gelir.
#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.