Write For Us

İncir Ağacı 27. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
52 İzlenme
Published
İncir Ağacı 27. Bölüm Özeti:
Cemal üsteler. Orhan’a, Suzan’a neden gittiğini sorar. Orhan, eski kocasının gelip Suzan’ı sorduğunu ve haber vermek için gittiğini söyler. Cemal ikna olur. Tam çıkacakken Orhan konuşmak için durdurur. Suzan’a ayrı bir ev açmayı teklif eder. Cemal ise, buna güç yetiremeyecekleri bahanesiyle konuyu kapatır.
Neriman ise Suzan’ın evden gitmesinin en uygun yolunun evlilik olduğunu düşünür. Sevim’e gider ve kardeşi Hilmi ile Suzan’ın birbirine ne kadar uygun olduklarından bahseder.
Tarık okul çıkışı Mesude ve İlhan’ın konuştuğunu görür. İlhan, Perihan’ın seçmelere çalışması için senaryo getirmiştir. Perihan’a vermesi için Mesude’ye verir. Tarık İlhan’ı takip eder ve kızları neden tekip ettiğini sorar. Kavga ederler.
Cemal, Vefa’ya borcunu ödemeye gider. Vefa da dalga geçer gibi üstünü bozuk paralarla öder Cemal’e. Giderken de Orhan’a selam söyle der.
Şöhret ise yazdığı senaryo için şöhret olma hayalleri kurarak, yapımcılardan telefon beklemektedir.
Kerime, Perihan’a hesap sorar. Orhan’dan çaldığı parayı yerine koymasını ister. Perihan, abisine çaldığını söylemeye utandığı için direk Vefa’ya gidip ödemeyi teklif eder ama Kerime kabul etmez. Suzan ise kapının arkasından konuşulanları duyar. Perihan’ın elindeki parayı da görmüştür.
Akşam yemek masasında Cemal çok sessizdir. Vefa’yla aralarında geçen diyaloğu düşünür. Veresiye defterinin satın alınmasından bahseder. Yavuz, İnci’nin iyi niyetinden bahsedip savunmak ister ama Cemal için kızının Vefa’dan farkı yoktur.
Suzan, Orhan’ı odasında yakalar. Her şeyi Belgin’e anlatmasını ister. “Aklın varsa al o kızı karşına her şeyi anlat! Barış babasız büyümeyecek ama senle ama sensiz...!” Tam o esnada Perihan gelir, abisinden özür dilemek için. Suzan, Orhan’ın odasında kapının arkasına saklanır. Orhan, Perihan’ı daha sonra konuşmak üzere geri yollar. Orhan’ın evden çıktığını gören Belgin camdan baktığı esnada, Orhan’ın odasında kendisine el sallayan Suzan’ı görür.

#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.