Write For Us

İncir Ağacı 51. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
78 İzlenme
Published
İncir Ağacı 51. Bölüm Özeti:
Refika çocuğunu kaçıracak mı?
Suzan, Kartal’ın mekânına gelerek Perihan konusunda Kartal Bey’in muhattabı artık benim der ve ufak bir münakaşadan sonra Perihan ve Mesude’yle birlikte mekandan sözleşmeyi imzalamadan çıkar. Bu olaya çok kızan Kartal, Foto İlhan’a Perihan’a sözleşmeyi imzalatması için akşama kadar süresinin olduğunu söyler.
Kerime’nin ilk iş günüdür. Zehra, Tarıkla görüşmeye gidecektir. Kerime, annemle babam hep kavga ediyor diyen Gülnihal’e bazen böyle şeylerin olabileceğini anlatır. Zehra ve Tarık ise sert bir tartışma yaparlar. Zehra bakıcı parası için Tarık’ı zorlar. Görüşme sonrası eve çok üzgün gelen Zehra, Kerime’yle dertleşir. Kerime, Gülnihal’den sonra Zehra’yı da telkin eder.
Refika, çocuğu tekrar görebilmek için Belgin’in dükkâna teşekkür etmek bahanesiyle gelir. O sırada Neriman ve çocuk dükkâna gelir. Refika ne yapacağını şaşırır, çocuğa “yavrum” diye bağırır ve çocuğa sarılır. Herkes şaşkındır. Refika ilk heyecanını atarak özür diler ve oğlunu sevdikten sonra istemeye istemeye oradan ayrılır.
Vefa, emlakçıya baskı yaparak Cemal Usta’nın dükkâna müşteri götürmemesi konusunda anlaşır. Cemal Usta ise çok sıkışmıştır. Farklı bir çare düşünür, Vefa’ya satmayı hala düşünmüyordur.
Kartal’ın İlhan’a verdiği süre dolmuştur. Perihan’ı ikna edemeyen İlhan’ın cezası, Kartal tarafından bizzat kesilecektir.
#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:15’de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.