Write For Us

İncir Ağacı 53. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
48 İzlenme
Published
İncir Ağacı 53. Bölüm Özeti:
Kartal, Suzan’ın ipini çekiyor mu?
Kartal’a Perihan’ın bir tutam saçı ile bir not gönderen Suzan (Sevda)’nın beklediği haber İlhan vasıtasıyla gelir. Kartal, Suzan (Sevda) ile anlaşmayı kabul etmiştir. Verilen adrese yalnız gelmesi koşuluyla Kartal, Suzan (Sevda) ile anlaşma yapacaktır.
Kerime, Zehra’nın ona gösterdiği yakınlığa alışmaya başlamız ve ona dert ortağı olmuştur. Zehra dertlerini anlattıkça ona daha yakınlaşmış ve dertlerine çözümler üretmeye başlamıştır. Zehra’nın boşanmak üzere olduğu kocasının Tarık olduğunu bilmeyen Kerime, Zehra’ya kocasını akşam yemeğine çağırmasını tavsiye eder ve en sevilen yemeği yapar. Zehra bu tavsiyeyi çok sever ve hemen Tarık’ı çocuğunu bahane ederek çağırır. Tarık yemeğe gelir ve o akşam güzel geçmiştir. Tarık ve Zehra lehine yeniden bir başlangıç ihtimalinin kapısı aralanır.
Komşular Orhan konusunda Belgin’in üzerine giderler. İsmet bu konuya çok kızmaktadır ve olanı biteni Neriman’a anlatır. Neriman köpürür ve soluğu Sevda’nın yanında alır. Sert geçen bir münakaşanın ardından Sevim, Kerime ve Tarık’ın pastane köşelerinde buluştuklarını Neriman’a söyler. Neriman yıkılır. Kerime’nin buluştuğu kişinin ise Tarık olduğunu sonradan öğrenir.
Şöhret mecmuasının ilk baskısını çıkartmış ve satışa sunmuştur. Belgin hakkındaki dedikoduların Şöhret’ten çıktığı yalanını söyleyen Suzan, muvaffak olacaktır. Bu yalan sonrası Belgin ve Şöhret karşı karşıya kalır. Şöhret çok üzülür ve Orhan’la dertleşmeye gider. Şöhret’in ziyareti sonrası basılan mecmuayı gören Orhan, İsot Abla’nın köşesinde kendi mektubuna yazılan cevabı okur.
Kartal, Suzan’a iyi bir ders vermek için hazırdır. Kartal, anlaşma yapacağını sanarak buluşma yerine gelen Suzan’ı kazdığı mezara atar...
#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:15’de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.