Write For Us

İncir Ağacı 87. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
53 İzlenme
Published
İncir Ağacı 87. Bölüm Özeti:
Kendisini Hasret’ten geri çekmek için birkaç günlüğüne Konya’ya giden Orhan, olan bitenden uzaktadır. O yokken Bekir, Hasret’i dört cepheden kuşatmaya girişir. Önce, eve gösterişli bir buket çiçek yollayarak Hasret’i zor durumda bırakır. Hasret, çiçeklerden nasıl kurtulacağını düşünürken, bir de üzerine Bekir onu ayağına çağırmaktadır. Evde, kızının tutarsız davranışlarından şüphelenen Ayfer, Hasret’i gizlice göz hapsine alır. Neriman’ın ise bu günlerde tek dayanağı Figen ve Kartal’dır. O, Kartal’ı Kerime’ye düşünürken, Kartal Perihan’ı avucunun içine alma hazırlığı içindedir.
Kartal’ın kendisine karşı oynadığı oyunun farkında olan Perihan ise, elini çabuk tutarak bir karşı hamle düşünmek zorundadır. Kerime, Halk eğitimdeki kursu İsmet’in dükkanına taşımak için İsmet’ten izin istemeye gider. Bu sırada Figen’in arabayla mahalleye gelmesiyle birlikte İsmet de onunla tanışmak durumunda kalır. Figen, eve gittiğinde Neriman onu el üstünde tutmaya çalışırken, Ayfer bir o kadar geldiğine geleceğine pişman etmek niyetindedir. Orhan’la Hasret’in birbirlerine ne kadar büyük bir aşkla bağlı olduklarını anlatarak Figen’i kaçar gibi gitmek zorunda bırakır.
Dükkana bağlanan telefondan sonra, sıra evdedir. Aynı gün PTT’den gelen çalışanlar eve telefon bağlarlarken, ev önünde pusuya yatmış olan Güntekin olanları fark ederek, haberi anında Bekir’e uçurur. Böylece Bekir’in eline Hasret’e tek bir hareketle ulaşma fırsatı geçmiştir. Akşam herkes yattıktan sonra çiçeklerden kurtulmaya karar veren Hasret, onları doğruca çöpe atar. Çöpteki çiçekleri fark eden Bekir, sabah olduğunda evi arayarak intikam borcunu ağır ödetmek için elinden geleni yapar.
#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:15’de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.