Write For Us

İsimsizler 24. Bölüm - Fatih, namlunun ucunda!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
263 İzlenme
Published
İsimsizler 24. Bölümde Damla'nın hayatta kalabilmesi için gerekli olan panzehir Kudret'in elindedir ancak onu elde etmek hiç de kolay değildir!

Damla, hastanede yaşam mücadelesi vermeye başlar. Damla'nın hayatı ise Kudret'in elindeki panzehire bağlıdır. Fatih, panzehiri alabilmek için Kudret'in ofisine girer. Ancak, Hatem durumu fark eder. Panzehiri almak üzere olan Fatih, bir anda beklemediği bir durumla karşılaşır. Handan, Fatih'e yardım edebilecek midir? Yoksa Fatih, Kudret tarafından yakalanıp, Damla'nın hayatı tehlikeye mi girecektir!

İsimsizler 24. Bölüm Özeti

Damla ölmekten son anda kurtarılmıştır ama şimdi çok daha kötü bir durumun içine düşmüştür!

Damla’ya enjekte edilen ilaç ölümcül bir zehirdir ve bu zehir nedeniyle komaya girer. Acilen hastaneye kaldırılan Damla’nın yaşaması için panzehire ihtiyacı vardır. İsimsizlerin 24 saatten daha az bir sürede bu panzehiri bulmaları gerekmektedir. Fakat bilmedikleri şey, panzehirin bir tek Kudret’te olduğudur.

Öte yandan Biruske de ağır yaralanmış, o da hastaneye kaldırılmıştır. Dayı’nın Biruske’nin eşyalarının arasında gördüğü bir fotoğraf kafasında birçok soru işaretleri belirmesine neden olacaktır.

İsimsizler panzehiri alabilecekler midir? Damla kurtulacak mıdır yoksa Kudret bu sefer zaferinin tadını mı çıkaracaktır?

İsimsizler heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yönetmen : Volkan Kocatürk

Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici

Yapım : Barakuda Film - Es Film

Senaryo : Ali Doğançay - Okan Lalik

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Uğur Güneş (Fatih), Hande Soral (Handan), Kürşat Alnıaçık (Kudret), Bülent Alkış (Dayı), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Mert Öcal (Tufan), Berkan Şal (Hatem), Kayra Şenocak (Yadigar), Mine Teber (Mehveş), Destina Başer (Damla), Sude Zülal Güler (Biruske), Fatih Dokgöz (Çiya), Yiğit Pakmen (Korkut) ve Atsız Karaduman (Kor Yakup)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.