Write For Us

Karşınızda MKC (Kerem Bürsin)

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
84 İzlenme
Published
Muhteşem İkili’de zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi (Mustafa Kerim Can) Kerem Bürsin canlandırıyor!

Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan Mustafa Kerim Can -teşkilatta bilinen adı ile MKC- bir uyuşturucu operasyonu için Barca ile bir araya gelmek zorunda kalır. MKC, kontrol manyaklığı yüzünden eşinden ayrılmış birisidir. Bir oğlu vardır. Amerika'da eğitim alıp yurda dönen MKC titiz, sağlığına dikkat edip organik beslenen, slim fit giyinen, fakat, içindeki maço erkeği de kaybetmeyen bir karakterdir!

MKC ve Barca, bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti ve MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur; ama, birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

"Muhteşem İkili" yakında Kanal D'de başlıyor!
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.