Write For Us

KENDİN YAP TARZINDA EBEVEYNLİK TÜYOLARI VE GEREÇLERİ || 123 GO Like! Milyonerler Beni Evlat Edindi

Sponsored Post advertising Canada Persia
10 İzlenme
Published
123 GO Like!'ın heyecan verici başka bir bölümüne daha hoş geldin! Bu videoda kendin yap tarzındaki ebeveynlik tüyoları dünyasına dalacağız ve benzersiz bir hikâyeden esinlenen akıllı gereçleri göreceğiz: Milyonerler beni evlat edindi! ????????‍????‍????

Günlük hayattaki ebeveynlik sorunlarına yaratıcı çözümler bulurken ve hem anne babaların hem de çocukların hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi gereçleri keşfederken bize katıl! Bu bölüm eğlenceyle, yaratıcılıkla, ebeveynler için ucuz ve pahalı taktiklerle, kendin yap tarzında ebeveynlik tüyolarıyla ve muhteşem ebeveynlik fikirleriyle dolu! Ebeveynler için kurtuluş tüyolarını, sıcak yaz kampları için taktikleri, zengin ve parasız ailelerin çocuklarının yaşadığı eğlenceli ve tuhaf durumları, her kesimden ailenin işine yarayacak faydalı tüyoları bu videoda bulabilirsin.????

Videoyu sonuna kadar seyret! Kendi akıllı ebeveynlik fikirlerini aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve 123 GO Like! kanalına ???? http://bit.do/123-GO-Like-Turkish ABONE olmayı unutma!????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #ebeveynlik #zengin #yoksul #evlatlık #123GOLike #evlatedinme

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123 go, 123 go like, 123go!
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.