Write For Us

ANNE VE BABALAR İÇİN EN İYİ YİYECEK TÜYOLARI || 123 GO Like! Kendin Yap Tarzında Mutfak Gereçleri

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
72 İzlenme
Published
????Yemeğe düşkün çocukların anne ve babalarına selam!
Çocuğun en sevdiği yanından ayırmak istemiyor ve başkalarıyla paylaşmayı sevmiyor mu? O zaman yeni videomuz tam sana göre!

Ebeveynler için hazırladığımız muhteşem yiyecek tüyoları sorununu çözecek. Bu videoyu seyrederek kendin yap tarzındaki yiyecek fikirlerini, muhteşem mutfak tüyolarını, pembe yiyecek, siyah yiyeceğe karşı gibi yiyecek meydan okuması fikirlerini, gerçek yiyeceklerle çikolatadan yiyeceklerin kapışmasını ve eğlenceli tuhaf durumları kaçırmamış olacaksın. Kendin yap tarzındaki yiyecek ipuçları, istediğin her yere gizlice yiyecek sokmanın yolları bu videoda!

Bizi izlemeye devam et! En sevdiğin ebeveynlik tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve 123 GO Like! kanalına ???? http://bit.do/123-GO-Like-Turkish ABONE olmayı unutma! ????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #tüyolar #meydanokuma #yiyecek #çikolata #yemek pişirme #kendin yap #fikirler #gizleme #şekerlemeler #ebeveynlik

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123 go, 123 go like, 123go!
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.